Výlet do Mirákula v Milovicích

Mirákulum 2018

S ohledem na loňský úspěch připravila pionýrská skupina v Dobřanech na 28.dubna společný výlet pro děti – nejen své členy – a jejich rodiče na společný výlet do Milovic, do zábavního parku Mirákulum. Autobusem tam bylo skoro 40 účastníků za chvíli a tak si mohli vychutnat návštěvu hradu s vysutými mosty, skluzavkami a rozhlednou, který tvoří dominantu celého parku. Většina z účastníků navštívila mimo stánků s občerstvením i lanové centrum, velkou trampolínu, lesní město s věžemi a podzemními chodbami. Nezapomněli navštívit ani hřiště, minizoo, obří houpačky, bludiště podzemní i normální, kouzelnou Zemi prasátka Pigyho, obří pískoviště či les her. Projít zvládli skoro všichni i lesní naučnou stezku. A protože je třeba si i odpočinout shlédli společně v amfiterátru vystoupení kouzelníka.

Stejně jako vloni se děti nemohly dočkat zástávky u dálnice v občerstvení u McDonalda. Je tedy jasné, že výlet měl úspěch a rádi pojedou příští rok. A tak děkujeme nejen vedoucím zájezdu Petře a Lence, ale i řidiči autobusu firmy p.Koubovského, za jeho trpělivost a dobrou náladu.