Delfíni v lednu

A máme tady další rok

S ohledem na počasí jsme zatím tři lednové schůzky trávili v klubovnách. V té jedné mladší členi recyklovali plastové dózy, na další schůzce tvořili pejsky a kočičky ze srdíček a naposledy ze staré a zbytkové vlny tvořili „bambulkové“ příšerky. Starší chystali „občerstvení“ pro ptáky z ořechů a semínek, vybarvovali antistresovou omalovánku, dokazovali, že budou mít stejně hezké pejsky a kočičky ze srdíček a na zatím poslední schůzce tvořili barevně pruhovanou vystřihovanou kočku.

Jinak jsme pro následující dny připravovali Dětský maškarní karneval, z dalších nabídek to je výlet na Ledovou Plzeň na začátku února, program na nadcházející týden prázdnin a pobytový víkend na Zelené Lhotě, kde se bude konat Krajské kolo Pionýrského Sedmikvítku v rukodělných činnostech.

Takže věříme, že se karneval bude líbit, že si všichni užijeme prázdniny a pak vám o tom zase něco napíšeme.