Jarní prázdniny u Delfínů

Od 13 do 17. března jsme společně trávili prázdniny nejen v klubovně při tvoření ale i výlety – v úterý do plzeňské Techmánie a ve čtvrtek do Zoologické zahrady. Zvládli jsme vytvořit pískové obrázky, přes síto ozdobit tričko a přes šablonu bavlněnou tašku. A také i nakreslit obrázky na kameny. Do Techmánie jsme jeli vlakem a vyzkoušeli tam řadu přístrojů a i nějaké pokusy.

Ve středu jsme vyrobili svíčku gelovou i ze sypaného vosku, jeden rámeček doplnili 3D efektem o motýla a druhý o ptáčka a malovat na porcelánový hrneček. A před odchodem domů jsme si  vyzkoušeli vypalování do dřeva a broušení do skla. Nejvíc se nám líbilo v ZOO, kdy bylo krásné počasí, zvířata byla ve svých výbězích venku a tak bylo na co se dívat.

V pátek jsme zdobili panenky, hráli si venku a jezdili na koloběžkách a zopakovali si pískové obrázky. Hezký, ale krátký týden.