Sedmikvítek v Zelené Lhotě

Devět zástupců Delfínů z Dobřan odjelo v pátek 17. března na táborovou základnu v Zelené Lhotě, aby ve společnosti kamarádů z dalších 3 pionýrských skupin prožili tři dny plné tvoření a soutěžení. Jednalo se o tvoření, kdy výtvory byly hodnoceny do krajské výtvarné soutěže. Malovalo se na sklo vitrážovými barvami, tvořila se krásná prostorová přáníčka, vybarvovaly se antistresové omalovánky, společná práce byla na téma Pomoc, soutěžilo se v „piškvorkách“ za domem a než nastal čas odjezdu, došlo na pískové obrázky. Jako odměnu na skupinu. jsme získali hru Alenčina zahrádka. Moc se nám tam líbilo, výborně tam vařili a nejelo se busem, ale vlakem a celou cestu tam i zpět bylo plno legrace. Příště pojedeme zas.