Jarohraní 2023

Akci „Jarohraní“ aneb tvoření jarních dekorací jsme pořádali opět po roce 18. března, a tak jsme se na ní moc těšili. V klubovně na jejíž provoz nám město Dobřany poskytlo finance z dotace G2DT i pro letošní rok bylo příjemné teplo. Sešlo se nás skoro 20 včetně maminek a to nejen našich členů. Nazdobili jsme velikonoční věnce, kraslice jsme oblékli do „košilek“, letos nově i dozdobili tu další tavnou pistolí a barvou a společně pak obě kraslice uložili do papírového košíčku, který si někteří z nás také dozdobili. Vyrobili jsme hezká velikonoční přáníčka a jako poslední výrobek jsme dělali slepičku z kužele, kterou jsme dozdobili. Každá jiná, ale všechny moc hezké. A zvládli to i kluci. Výrobky se nám všem moc povedly a tak uvidíme, co budeme ještě vyrábět na schůzkách k Velikonocům, ale i na dalším společném tvoření  před vánočními svátky.

Dále připravujeme výrobky na prodej na Velikonočním jarmarku 1. dubna na dobřanském náměstí, chystáme se na výlet na Šumavu, opět budeme prodávat „kytičky“ ve spolupráci s Ligou proti rakovině a pak nás čeká Celostátní setkání v Chomutově.