Nabízíme:

Podzimní prázdniny

Ve dnech 29. a 30.října mají děti podzimní prázdniny. Pionýrská skupina pro zájemce z řad členů i nečlenů nabízí zajištění programu v době od 9 hodin (ev.8 hodin dle zájmu) do 16 hodin v naší klubovně. Pro zájemce připravíme zajímavý program, příp.výlet tak, abychom jim toto volno co nejvíce zpříjemnili. Zájemce prosíme ať se zvou na libuse.nejedla@seznam.cz.

Dále připravujeme ve spolupráci s MKS a MC Budulínek v Dobřanech na 12.10. Drakiádu a 28.října Večer se světýlky – lampionový průvod.

Volnočasový klub Dominik

Výtvarná činnost – tvoření z různých druhů materiálů
Kdy – 1 x za 14 dnů – sudý týden, od 16 do 18 hodin
Kde – klubovny v bývalých kasárnách – U Trati 1014 (vchod stejný jako do MC Budulínek). Účast zdarma, nezávazná, ale volat předem na tel.č. 603 112 996 (pro potřebu zajištění potřebného množství materiálu), nebo libuse.nejedla@seznam.cz