Zazvonil zvonec a roku 2022 je konec

Blížící se konec roku byl poznat i v činnosti Pionýrské skupiny Dobřany. Prodávali jsme výrobky na Mikulášském jarmarku. Část vybraných peněz jsme věnovali na Fond Klíček. Na schůzkách jsme zdobili perníčky, vyráběli paňáčky ze šišek, zdobili přáníčka, přišli i Mikuláš s čertem a andělem a rozdávali dárky. Pekli jsme cukroví, vyráběli řetěz, kterým jsme ozdobili chodbu a na poslední schůzce jsme nejen dostávali dárečky, ale i jsme měli soutěž O vánočního kapra v hodu šipkami na terč. Na prvních místech se umístily Zuzka, Hanička a Michala, které převzaly „kapry“. A aby ani sýkorky, které létají kolem klubovny, nepřišly zkrátka, tak jsme jim připravili něco k snědku. Fotky lze najít nejen u článku, ale i na Rajčeti.

Naše poděkování patří městu za přidělený grant na provoz klubovny, protože střecha nad hlavou je střecha nad hlavou, poděkování si zaslouží všichni, kdo nám na akcích pomáhají – MC Budulínek, MKS Dobřany či zahrádkáři, ale i rodiče našich dětí, instruktoři a vedoucí.