Začali jsme v září

Činnost po prázdninách začal Pionýr v Dobřanech 1. září představením naší práce na akci pořádané městem na zahájení školního roku, kde se představují kroužky s nabídkou své činnosti – 1. zvonění na Kotynce.

Ten samý den byla i první oddílová schůzka našich 2 oddílů, kdy už se scházíme opět každý týden. Hrajeme si venku i v klubovně, kreslíme a také jsme si psali, co bychom rádi dělali, tvořili jsme výkresy na podzimní téma – a to už v obou klubovnách, protože přišly nové děti a jedna klubovna nám byla malá. Také jsme hráli Pexetrio na téma pionýrských ideálů. Těšili jsme se i na další schůzky, kdy bychom v případě hezkého počasí chtěli opékat uzeniny. Dále připravujeme i akci pro ostatní děti s rodiči a prarodiči Drakiádu – na neděli 2. října 2022 na louce u starého mostu., čímž všechny srdečně zveme.